У 2 класі завершили вивчати тему "Пори року та природа" і написали перший тест на оцінку. Для зацікавлення дітей у навчанні та виконанні тестових завдань, підготувала ось таку табличку, куди вносимо результати тестів за 100-бальною шкалою. Хто написав найкраще отримує зірочку. Після наступного тесту зірочку отримають ті, хто покращив свої попередні результати.
вівторок, 23 лютого 2016 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
-
Наочність до уроків виготовлена разом з учнями. Можливо, не все так гарно і якісно, але діти старались і намагались брати посильну активну ...
-
На фестиваль Євроклубів з учнями готуємо інформацію про Велику Британію. На просторах інтернету знайшла декілька варіантів Біг Бену з папер...

Немає коментарів:
Дописати коментар